2024 Yılında Trend Takılar Neler Olacak? | Era Jewel

 300TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

2024 Yılında Trend Takılar Neler Olacak?

Kombinlerimizin tamamlayıcı parçaları gümüş takılar… Her yıl farklı modellerle kadınların gözdesi olmak için modayı yakından takip ederek en trend ürünleri sizlere sunuyoruz. 2024 yılında hangi modeller çok sevilecek, hangi modeller sizler için hazırlanacak merak ediyor musunuz?

Gümüş Zincir Modeller

Zincir modeller birçok kategoride yer alıyor.Zincir gümüş kolyeler, zincir gümüş küpeler,zincir gümüş bileklikler kadınların en sevdiği aksesuarlar haline geldi. Birçok kombine yakışan zincir modeller renk seçenekleriyle kıyafetlerinize uygun olarak tasarlanabilir. İsterseniz günlük yaşamda, isterseniz özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İnci Takı Modelleri

inci takı modelleri

Şıklığın, Zarifliğin en önemli parçası inciler… Yıllardır modası eskimeyen en önemli aksesuar olan inci takılar 2024 yılında da ‘trend’ listesinde yerini aldı. İsmi gibi zarif olan inci takıları mevsim fark etmeksizin kullanabilirsiniz. Her mevsim kombinleriniz ile tamamlayabilirsiniz, özellikle inci küpeler ve inci kolyeler kadınların vazgeçilmez tamamlayıcı parçası olacak.

Renkli Taşlı Yüzükler

Renklerin hayatımızdaki yeri çok önemli. Ruh halimize göre değişkenlik gösterse bile, takılarımızda renklerin büyük rolü var. En göz alıcı renkler içinizi renklendirmeye yetecek günlük yaşamda ve özel günlerinizde ışıltınıza renk katacak. Gümüş yüzük modelleri arasında bulunan renkli taşlı yüzükler ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

renkli taşlı yüzük modelleri

Geometrik Şekiller

geometrik takıl şekilleri

2021 yılında geometrik şekiller ön plana çıkacak. Birçok aksesuarda geometrik şekillerin ağırlıklı olarak ön planda olduğunu göreceğiz. Özellikle geometrik şekilli kolyeler en trend takı listesinde olacak. Kadınlar bu yıl kombinlerini en çok geometrik şekilli takılarla tamamlayacaklar.

Bizimle İletişime Geçin

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize üye olun