Birbirinden eşsiz tasarımlara sahip gümüş yüzük modelleri sadece Jwlera.com’da! Uygun fiyat avantajları Jwlera.com’da!

Yaza Özel %35 indirim ve Ücretsiz Kargo Fırsatıyla.

Gümüş Yüzük

Kadınların yüzük modellerine karşı farklı bir ilgisi bulunmaktadır. Ancak takı modelleri arasında yer alan gümüş yüzük modelleri bayanlar için farklı bir anlam ifade etmektedir. Özellikle beştaş, alyans ve tek taş yüzüklerine farklı anlamlar yüklenmektedir. Ayrıca bayanlar sadece özel yüzük modelleri kullanmamaktadır.Birbirinden eşsiz tasarımlı yüzük modellerini de aksesuar olarak kullanmaktadırlar. Sadelikten hoşlanan bayanlar için zarif yüzük modelleri üretilmiştir. Gösterişten hoşlanan kadınlar için de ağır detaylı ve taşlarla süslenmiş gösterişli yüzük modelleri bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden her tarza uygun yüzük modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Gümüş Yüzük Modelleri

Genellikle yüzük modelleri denildiği zaman akıllara tektaş ve Beştaş gibi özel yüzük modelleri gelmektedir. Ancak yüzük modelleri Sadece bu modellerden ibaret değildir. Sayısız ve çeşit çeşit gümüş yüzük modelleri bulunmaktadır. Yıldız desenli, ok sembollü, göz desenli olmak üzere çeşit gümüş yüzük modelleri bulunmaktadır. Bayanlar genellikle özel anlamlar yüklü olan yüzük modellerinden ziyade aksesuar olarak da çeşitli yüzük modellerini kullanmaktadırlar. Bayanlar her kıyafete göre farklı bir yüzük modeli tercih etmektedirler. Her ne kadar kolye ve küpe modelleri kadar dikkat çekici olmasa da en çok kullanılan takı modelleri arasında yer almaktadır.

 Yüzük modellerimiz oldukça kaliteli ürünlerdir. Üzerinde bulunan hiçbir taşta kesinlikle dökülme veya düşme sorunu yaşanmamaktadır. Ayrıca ürünlerimizde kesinlikle renk solması veya renk değişimi gibi sorunlarda yaşanmamaktadır. Genellikle gümüş yüzük modelleri çok fazla suya maruz kalmaktadır. Bayanlar bulaşık yıkarken yüzük modellerini çıkararak temizlik yapmaktadırlar. Bundan dolayı da bazen yüzük modelleri kaybolabilmektedir. Böylelikle bayanlarda mağduriyet yaşayabilmektedir. Ancak bizim ürünlerimizde yüzük modelleri ne kadar suya maruz kalırsa kalsın kesinlikle renk solması gibi problemler yaşanmamaktadır.

Tektaş Gümüş Yüzük Modelleri

Bayanlar genellikle her kıyafete uygun mutlaka bir takı aksesuarı kullanmaktadır. Ancak yüzük modellerinin bazıları bayanlar için farklı anlamlar diye ifade etmektedir. Özellikle tektaş yüzük modelleri bayanlar için özel bir anlam kazanmıştır. En özel ve en güzel günlerden biri olan evlilik teklifinde genellikle tek taş gümüş yüzük modelleri kullanılmaktadır. Bundan dolayı da bayanlar için tektaş yüzük modellerinin ayrı bir önemi bulunmaktadır. Çünkü sevdiği kişiyle en özel gününe sembolik eden bir yüzük anlamını ifade etmektedir.

Tektaş yüzük modelleri tercih edilirken kaliteli bir tercih edilmesinde yarar bulunmaktadır. Çünkü tektaş yüzük modellerinde uzun kullanımlar sonrasında taş düşmesi gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Bundan dolayı kaliteli ürün tercih edilmesi oldukça önemlidir. Sitemizde yer alan tüm takı modellerimiz son derece kaliteli ürünlerdir. Üstelik bayanların zevkine uyum sağlayacak birçok takı modeli de sitemizde bulunmaktadır. tektaş yüzük modellerinde genellikle iki renk seçeneği bulunmaktadır. Gold ve Gümüş renkleri ile tek taş yüzük modelleri bulunmaktadır. Ancak genellikle bayanlar tarafından Gümüş renkli tektaş yüzük modelleri daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca alyans modelleri ile birlikte birleştirilmiş tek taş yüzük modelleri de bulunmaktadır.

Tamtur Gümüş Yüzük Modelleri

Genellikle bayanların pırlantalı gümüş yüzük modellerine karşı farklı bir ilgisi bulunmaktadır. Parlaklığı ve ışıltısı ile kadınları adeta büyülemektedir. Özellikle tam tur yüzük modelleri çepeçevre pırlanta taşlarla çevrili olduğundan dolayı bayanları cezbetmektedir. Tam tur modelleri sadece pırlanta taşlardan oluşmamaktadır.

Zirkon taşlı ve renkli küçük değerli taşlardan da tam tur modelleri üretilmiştir. Ayrıca tek sıralı olarak bilinen tam tur modellerinin farklı çeşitleri de bulunmaktadır. İkili üçlü veya dörtlü, beşli sıralı olmak üzere birçok modeli bulunmaktadır. Tam tur sırası ne kadar artarsa fiyat da ona göre artmaktadır. Tam tur modellerimiz kaliteli ve orijinal modellerdir. Üstelik tamtur yüzük modellerine sitemiz üzerinden uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Genellikle tamtur yüzük modelleri bayanlar tarafından daha fazla pırlanta taşlarla kaplandığı için daha şık gelmektedir. Ayrıca tam tur yüzük modellerinin Gümüş Gold ve rose renkleri de bulunmaktadır. Sadelikten yana olan bayanlar tek şeritli olan tam tur modellerini tercih edebilir. Gösterişten hoşlanan bayanlar ise sıra sayısı daha yüksek olan tamtur modellerini tercih ederek şıklığına şıklık katabilir.

Tamtur yüzük modellerinde sıra sayısı arttıkça pırlanta sayısı da artmaktadır. Bunu oranla da fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Ancak her ne kadar fiyat farkı oluşsa da her bütçeye uygun mutlaka bir ürün bulunmaktadır. Genellikle tek sıralı tamtur modelleri kadınlar tarafından daha fazla ilgi görmektedir. Çünkü tek sıralı tamtur modelleri zarif ve şık bir görünüme sahiptir. Zarifliği ile gündelik hayatta kullanımı uygundur. Bundan dolayı da gündelik hayatta her ortamda kolaylıkla kullanabileceği için en çok tercih edilen yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Sitemiz içerisinde bulunan rengarenk değerli taşlar ve pırlanta taşlarla donatılmış tamtur modellerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca rengarenk taşlarla donatılmış tamtur modelleri de bulunmaktadır. Renkli taşlarla süslenmiş tamtur modelleri gündelik hayatta kullanıma daha çok elverişlidir.

 

Beştaş Gümüş Yüzük Modelleri

Bayanların pırlanta yüzüklere karşı ilgisi çok fazladır. Çünkü pırlanta taşlar parlaklığı ile bayanları kendisine çekmektedir. Güzelliğine düşkün olan bayanlar ise pırlanta taşların cazibesine kapılmaktadır. Beştaş yüzük modellerinde genellikle büyük kesim beş adet pırlanta taş bulunmaktadır. Alyansların yerine son zamanlarda beştaş yüzük modelleri de almaya başlamıştır. Genellikle evliliklerin beşinci yıldönümünde hediye olarak alınmaktadır. Evliliklerin beşinci yıl dönümünde alınmasının sebebi ise beştaş yüzük üzerinde bulunan her bir taşının farklı bir anlamı ifade etmesidir.

Aşk, mutluluk, bereket huzur ve sadakat anlamlarını her bir taş ifade etmektedir. Genellikle evlilikte bulunması gereken tüm duygusal özellikler beştaş yüzük modellerinde ifade edilmiştir. Sevginin ve aşkın simgesi haline gelen bir yüzük modelidir. Beştaş yüzük modelleri ışıltısı ile bayanları büyülemektedir. Gold ve gümüş renk seçenekleri de bulunmaktadır. Ancak genellikle Gold ve altın kaplama modeller daha fazla tercih edilmektedir. Beştaş yüzük modellerini alırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus da bulunmaktadır. Genellikle pırlanta yüzük modellerinde taşların düşme durumu oluşabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kaliteli bir ürün tercih etmenizde fayda vardır.

Beştaş yüzük modellerimiz oldukça kaliteli ürünler olduğundan dolayı herhangi bir şekilde taş düşmesi veya renk solması gibi sorunlar yaşanmaktadır. Beştaş yüzük modelleri beş adet pırlantanın yan yana dizayn edilmesi ile oluşturulmuştur. Genellikle gösterişi beyler bayanlar tarafından beştaş gümüş modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca alyans modelleri ile birlikte birleştirilmiş bir şekilde üretilmiş beştaş yüzük modelleri de bulunmaktadır.

Mineli Gümüş Yüzük Modelleri

Bayanların takı modellerine karşı çok fazla rağbet göstermesinden dolayı birçok çeşitte takı modelleri üretilmiştir. Özellikle yüzük modellerinde çeşitli ürünler bulunmaktadır. Son zamanlarda Yeni bir tarz olan yine de gümüş yüzük modelleri bayanlar tarafından çok fazla rağbet görmektedir. Mineli gümüş yüzük modelleri tasarım üstünlüğü olan ürünlerden biridir.

Eşsiz ve nadide dokunuşlar ile oluşturulmuş olan mineli gümüş yüzük modelleri hediye alternatif olarak çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle günlük hayatta kullanılan takı aksesuarları arasında ayrı bir yere sahiptir. Çünkü ince dokunuşları ve rengarenk yapısıyla günlük hayatta kullanılan kıyafet kombinlerine uyum sağlamaktadır. Özel davetlerde kullanılan takı modellerine uygun değildir. Genellikle günlük hayatta kullanılan takı aksesuarlarına uyum sağlamaktadır. Bundan dolayı bayanlar takı koleksiyonları içerisinde gündelik hayatta kullandıkları takı modelleri arasında yer verebilir.

Mineli takı aksesuarları özelliklerinden biri de takı modellerinin üzerine cam ile örtülü olmasıdır. Mineli yüzük modellerinde de üst kısmı cam ile kaplı olduğundan dolayı ışıltısına daha fazla parlaklık katmıştır. Üstelik birçok renk seçenekleri de bulunduğundan dolayı bayanlar tarafından çok fazla ilgi görmüştür. Sitemiz üzerinde birbirinden efsane ve özel tasarımlı mineli yüzük modelleri bulunmaktadır. Ayrıca mineli yüzük modellerinde de bayanların olmazsa olmazı olan pırlanta taşlarla da süslenmiştir. Cam gözlü, nazar boncuklu, kıymetli taşlarla süslü mineli yüzük modelleri bulunmaktadır. Sitemizi takip ederek mineli gümüş yüzük modellerini inceleyebilirsiniz.

Zümrüt Gümüş Yüzük Modelleri

Kadınlar her zaman ve her ortamda güzelliğine önem vermektedir. Güzelliğine güzellik katmak için de takı modelleriyle kıyafet kombinlerini taçlandırmaktadır. Genellikle kıymetli taşlarla süslenen takı modelleri bayanları daha fazla etkilemektedir. Safir, zümrüt ve pırlanta taşlı yüzük modelleri de bayanlar tarafından en fazla tercih edilen modellerdir.

Özellikle son zamanlarda zümrüt takı modellerine karşı çok fazla rağbet vardır. Gündelik kullanım için uygun değildir. Genellikle ağır ve gösterişli takı modellerini beğenen bayanlar açısından en çok tercih edilen modellerdir. Özel davetlerde ve gece kullanımında kolaylıkla kullanılabilir. Gösterişli ve ağır modelleri ile özel davetlerde kullanılan abiye modelleri ile birlikte kombinlenerek şık bir görünüme kavuşulmaktadır. Küçük kesim zümrüt taşlı takı modelleri de bulunmaktadır. Sitemiz içerisinde gösterişli ve zarif zümrüt gümüş yüzük modelleri bulunmaktadır.

 Sitemizi takip ederek tüm ürünlerimize uygun fiyat güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Zümrüt yüzük modelleri genellikle renginden dolayı ve ışıltısından dolayı özel davet kombinlerinde en çok kullanılan ürünler arasındadır. Klasik tarza uygun olduğu gibi modern tarza uygun modellerde mevcuttur. Zümrüt yüzük modelleri her zaman modasına koruyan ürünlerden biridir. Bundan dolayı çiçekte olarak her yıl popülerliğini koruyan takı modellerinden biridir.

Altın Kaplamalı Gümüş Yüzük Modelleri

Kadınlar tarafından tercih edilen takı modellerinin tarzı ve yapısı önemli olduğu gibi rengi de önemlidir. Çünkü esmer tenli bayanlarda rose rengi şık durmayabilmektedir. Ancak sarışın bayanlarda rose rengi şık durabilmektedir. Bundan dolayı da genellikle takı aksesuarlarında renk seçenekleri bulunmaktadır. Genellikle rose, gümüş ve altın renkleri yer almaktadır.

Her ne kadar gümüş takı modelleri tercih edilse de genellikle altın kaplamalı ürünler daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü altın kaplamanın canlı rengi kıyafet kombinlerine renk katmaktadır. Genellikle bayanlar tarafından daha çok altın kaplamalı takı modelleri rağbet görmektedir. Özellikle altın kaplamalı tektaş ve beştaş yüzük modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Pırlantanın parlaklığı ve altın renginin canlılığı ile birleşerek şık bir yüzük modeli oluşmaktadır. Bundan dolayı da altın kaplamalı Beştaş ve tektaş yüzük modelleri bayanların ilgisini oldukça çekmektedir. Zarif durduğu kadar şık bir görünüme de sahiptir. Gündelik hayatta ve gece kullanımlarına uygundur. Ayrıca tüm yüzük modellerinde altın kaplama uygulanmaktadır. Genellikle pırlanta ve değerli taşlarla süslenmiş olan takı modelleri özel davetlerde kullanıma daha uygun olmaktadır. Sitemiz içerisinde yer alan altın kaplamalı gümüş yüzük modellerini inceleyerek tarzınıza en yakın takı aksesuarlarına sahip olabilirsiniz. Sitemiz içerisinde her zevke ve tarza uygun olabilecek nitelikte yüzlerce takı aksesuarı modelleri bulunmaktadır.

Pırlanta Gümüş Yüzük Modelleri

Takı modelleri arasında şıklığı ve zarifliği ile pırlanta takı aksesuarları bayanlar tarafından en fazla ilgi gören modellerdendir. Bundan dolayı da firmalar takı aksesuarları içerisinde genellikle pırlanta taşlarını çok fazla kullanmaktadır. Her ne kadar küpe ve kolye modellerinde pırlanta taşları kullanılsa da yüzük modellerinde daha şık durmaktadır. Su damlası, çiçek desenli ve sonsuzluk sembollü olmak üzere birçok pırlanta gümüş yüzük modeli bulunmaktadır.  Pırlanta gümüş yüzük modelleri arasında tektaş ve Beştaş yüzük modelleri de yer almaktadır. Zarif durduğu kadar gösterişli olan pırlanta yüzük modelleri modasını her daim korumaktadır. Yıllar geçse de pırlanta yüzük modelleri popülerliğini kaybetmektedir.

Pırlanta yüzük modellerini tercih ederken bayanların oldukça özenli davranması gerekmektedir. Kaliteli olmayan pırlanta yüzük modellerinde taş düşmesi veya soyulma gibi problemler yaşanabilmektedir. Böyle bir problemle karşılaşmamak ve uzun süreli bir kullanım için mutlaka kaliteli bir yüzük tercihi yapılmalıdır. Ayrıca pırlantanın karatına göre de fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Sitemiz içerisinde uygun fiyat güvencesi ile pırlanta yüzük modelleri yer almaktadır.

Pırlanta taşın üzerinde kararma veya sararma gibi sorunlar yaşanıyorsa orijinal bir pırlanta yüzük modeli tercih etmediğiniz anlamına gelmektedir. Yüzük modelinize ilgili herhangi bir sorun yaşamamak için kaliteli ve orijinal ürün tercih etmenizde fayda bulunmaktadır. Çünkü belli bir kullanım sonrasında pırlanta taşı sarardığı zaman parlaklığını yitirerek özelliğini kaybedecektir. Bundan dolayı orijinal pırlanta takı aksesuarlarını tercih etmelisiniz. Sitemiz içerisinde bulunan tüm yüzük ve takı modellerimizde kullanılan pırlanta ve değerli taşlar orijinal ürünlerdir. Takı modellerimizde kesinlikle sararma veya kararma gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

Gümüş Yüzük Fiyatları

Genellikle aksesuarları içerisinde gümüş yüzük modelleri en çok rağbet gören ürünlerden biridir. Bayanlar gündelik kullanım için de özel davetlerde kullanabilmek için de genellikle gümüş yüzük modellerine başvurmaktadır. Ayrıca doğum günlerinde, sevgililer gününde ve evlilik yıldönümlerinde erkekler tarafından bayanlar için hediye alternatifleri arasında en çok yer alan ürünlerden biridir. Bundan dolayı da gümüş yüzük fiyatları oldukça merak edilmektedir. Özellikle Gümüş olmasından dolayı fiyatların yüksek olduğu düşünülmektedir. Ancak tam aksine gümüş yüzük fiyatları oldukça uygundur.

Sitemizde bulunan tüm takı ürünlerini uygun fiyat güvencesi ile sizlerle buluşturmaktayız. Genellikle kaliteli ürünlerin pahalı olduğu sanılmaktadır. Ancak kaliteli olup uygun fiyatlı olan ürünler de bulunmaktadır. Bizim modellerimizde hem kaliteli hem de uygun takı aksesuarlarıdır. Sitemiz içerisinde indirim fırsatları takip ederek kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Uygun fiyat güvencesi ile hizmet sunmaktayız. Ayrıca ödeme konusunda kolaylıklar da sağlamaktayız. Sitemizde yapılan Online alışverişlerde kredi kartına taksit imkanı ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır.  Sitemiz içerisinde sadece gümüş yüzük modelleri bulunmamaktadır. Tüm takı aksesuarları sitemiz içerisinde bulunan mevcut ürünlerdir. Kolye, küpe, bileklik ve şahmeran gibi bol ürün seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca hediye almak istiyorsanız sadece küpe veya kolye modellerini tek tek alabildiğiniz gibi zevkinize uygun modelleri seçerek set haline getirerek de sipariş verebilirsiniz. Seçilen ürünlere göre fiyat farkları da oluşmaktadır. Sitemizi takip ederek ürünlerimiz inceleyebilir ve fiyat aralıklarımızı öğrenebilirsiniz. Genellikle altın fiyatları daha yüksek olduğundan dolayı takı aksesuarları arasında Gümüş takı modelleri daha fazla tercih edilmektedir. Ancak Gümüş modellerde kalitesine ve ürünlerine göre fiyat değişiklikleri göstermektedir. Her bütçeye uygun ve her tarza yatkın takı modelleri sitemizde mevcuttur. Ayrıca sitemizin sağlamış olduğu imkanlar arasında indirim fırsatları da bulunmaktadır. Sitemizde beğendiğiniz bir takım modelimizi indirim fırsatları içerisinde bularak daha da uygun fiyata sahip olabilme imkanınız bulunmaktadır. Sitemizin sağlamış olduğu fırsatlardan faydalanabilmek için sitemizi takip edebilirsiniz.


E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize üye olun