Kaliteli ve uygun fiyat güvencesi ile birbirinden eşsiz tasarımlı mineli gümüş kolyeler en uygun fiyatlar ile Jwlera.com’da!

 300TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO


Çocuklar için Gümüş Kolye

Çok sayıda farklı gümüş kolye modelini, farklı kategorilerde sizler için hazırladık. Kolyelerimiz 925 ayar gümüş üzerine işlemeler ve farklı materyaller ile süslemelerle oluşturulmaktadır. En zarif ve naif tasarımlarımız, uygun fiyatlarla sizler için web sitemizde bulunmaktadır. Üstelik sitemizde çocuklarınıza hediye edebileceğiniz birkaç gümüş kolye modeli de bulunmaktadır. İncelikle tasarlanmış, zarif görüntüsü ile hem sevimli, hem de şık duran kolyelerimiz arasında çocuklar ve çocuk ruhuna sahip olanlar için üretilmiş modellerimize tek tıkla ulaşabilirsiniz. Sevimli tasarımlarımız arasında en çok tercih edilenler ise;

·         Turuncu mineli altın kaplama gümüş dondurma kolye

·         Turkuaz mineli altın kaplama gümüş dondurma kolye

·         Renkli mineli altın kaplama üç toplu külahlı dondurma kolye

·         Turuncu mineli rose altın kaplama göz kolye

·         Sarı/mavi/turkuaz mineli zirkon taşlı pırlanta montür balık kolye

·         Kırmızı mineli, ortası taşlı rose altın kaplama kalp kolye

·         Sarı mineli çiçek desenli gümüş kolyedir.

Turuncu/Turkuaz Mineli Altın Kaplama Dondurma Gümüş Kolye

Sitemizde oldukça sevimli bir tasarım olan mineli dondurma kolyemiz, sizlere neşeli ve tatlı bir hava katması için tasarlanmıştır. Turuncu ve turkuaz mine dolgu ile oluşturulan dondurma biçimli kolyemiz, 925 ayar gümüş üzerine rose kaplama olarak tasarlanmıştır. Dondurma modeli üzerinde bulunan surat formunun gözleri  ve dondurmanın çerçevesi altın kaplamadır. Zincirlerimizin hepsi rose veya sarı altın kaplama seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. Modellerimizde sizlerinde tercihlerini göz önünde bulundurarak; zevkinize göre sarı altın, rose altın, rodyum veya gümüş olarak hazırlamaktayız. Minik dondurma tasarımımızı; ister çocuklarınıza veya sevdiklerinize hediye olarak, isterseniz kendiniz için web sitemiz üzerinden online alışveriş ile satın almanız mümkündür. Mineli gümüş dondurma kolye; hayatınızın her anında çocuk ruhunuzu yansıtabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Sarı Mineli Çiçek Desenli Gümüş Kolye

Sade ve şık bir tasarım olan sarı mineli çiçek desenli gümüş kolyemiz, kolye katalogumuz içinde bulunan ürünler arasında en yalın ve naif tasarımlardan biridir. Oval, göz formunda 20 mm genişliğe sahip, 925 ayar gümüş üzerine altın kaplama çerçevesinin içerisine sarı mine dolgu yapılmıştır. Tam ortasında bulunan çiçek deseninin yapraklarında beyaz ve göbeğinde mavi  mine dolgu ile oluşturulmuştur. Üzerinde taş bulunmayan, sade tasarımımız; sizler için özel olarak tasarlanmış en zarif modellerimiz arasında bulunur. Çiçek misali çocuklarınıza, doğum günlerinde veya karne hediyesi olarak armağan edebileceğiniz çiçek desenli mine dolgulu kolye modelimizi, sizlerde hayatın her anında tercih edebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize üye olun